ALLAWAY OY - inovācijas un nepārtraukta attīstība...

Allaway Oy

Allaway Oy ir Somijas ražotājkompānija, kas dibināta 1982 gadā, ar mērķi ražot centrālās putekļu sukšanas sistēmas privāto un sabiedrisko ēku vajadzībām. Ražotne atrodas Somijas centrālajā daļā,  Jivēskilas (Jyväskylä) pilsētā. Jau gandrīz 300 000 saražotās Allaway centrālās putekļu sūkšanas sistēmas ir padarījušas Allaway zīmolu par vispopulārāko sistēmu Eiropā. Allaway atalgo abus, gan mājsaimniecību sistēmu, gan daudz prasīgāko - sabiedrisko ēku sistēmu lietotājus ar uzticamām un izturīgām putekļu sūkšanas iekārtām.  
Atbilstība augstajām ISO 9001: 2015 kvalitātes sistēmas prasībām tiek integrēta un ievērota visos Allaway ražošanas un darba organizācija posmos.
 

VIDES POLITIKA

Ražošanas gaitā mēs strikti ievērojam ISO 14001: 2015 vides pārvaldības standartu prasības. Mēs pievēršam lielu uzmanību dabas resursu saudzīgai izmantošanai un cenšamies mazināt mūsu ražošanas procesa ietekmi uz apkārtējo vidi. 

Mūsu mērķis ir ražot drošus un ilgmūžīgus produktus visekonomiskajā un efektīvajā veidā, savienojumā ar augstas kvalitātes standartiem.

Mūsu pārliecība ir, ka tieši Stacionārā putekļu sūkšanas sistēma ir videi visdraudzīgākā, jo sistēmas darbības princips ļauj uzkopšanu mājoklī veikt retāk, nekā ar konvecionālajiem paņēmieniem. Tādējādi, mēs panākam gan energo, gan finansu, gan laika resursu ekonomiju.

KLIENTU APMIERINĀTĪBA

Mūsu kompānijas darbība ir balstīta uz apmierinātu klientu atsauksmēm. Mēs palīdzam mūsu klientiem izvēlēties vispiemērotāko iekārtu un uzkopšanas komplektu, atbilstoši viņu mājokļa vai darba telpu uzkopšanas paradumu specifikai. Mēs regulāri iegūstam atsauksmes no mūsu klientiem, lai uzlabotu un pilnveidotu mūsu produktu kvalitāti un veiktspēju. Šī regulārā atgriezeniskā saite mums palīdz novērst nepilnības, izstrādāt jaunus produktus un paredzēt mūsu attīstības nākotni.