Stacionārā putekļu sūcēja ierīkošana 

Plānošana

Plānojot ieplūdes rozešu izvietojumu telpās, ir jāvadās pēc kopšanas caurules izvēlētā garuma. Ja, piemēram, esat izvēlējušies 9m garu kopšanas cauruli, tad no vienas ieplūdes rozetes izdosies uzkopt vidēji 70kvm. Tātad, ja jūsu māja būs, piemēram 210kvm. liela, Jums jārēķinās ar vismaz 3 ieplūdes rozešu ierīkošanu. Otrkārt, ieplūdes rozetes izvietojums jānosaka no tālākā punkta telpā līdz ieplūdes rozetei. Visbeidzot, neaizmirstiet par stacionāri novietotām mēbelēm telpās. Ja šādas mēbeles vajadzēs apiet, tad kopšanas caurules garums samazināsies un var gadīties, ka kādu stūri telpā nespēsiet aizsniegt.

dzīvoklī

Dzīvoklī, lielākoties, pietiks ar vienu pieslēguma vietu. Izvēloties, piemēram, putekļu sūcēju Allaway DUO, kopšanas šļauku varēsiet pievienot tieši pie putekļu sūcēja un nekāda urbšana sienās vai iejaukšanās sienu konstrukcijās nebūs nepieciešama.


Apdzīvotā mājā

Dažādām situācijām - dažādas iekārtas un risinājumi. Ja mājoklī nepieciešams izvietot vairākas ieplūdes rozetes, kā risinājums cauruļu sistēmas noslēpšanai var izmantot gan mēbeles, gan dažādus sienu paneļus vai dekoratīvus elementus. Vairākstāvu mājās, dažkārt ir racionālāk izvēlēties putekļu sūcēju Allaway DUO un novietot tos katrā stāvā pa vienam.