Katram ir tiesības elpot tīru gaisu iekštelpās

Gaisa kvalitātei, ko aiz sevis atstāj putekļu sūcējs, ir būtiska nozīme. Mēs Allaway uzskatām, ka vislabākais risinājums ir - izvadīt putekļu sūcēja izplūdes gaisu ārpus ēkas. Tieši tādēļ kā vienīgais optimālais risinājums paliek - centrālais putekļu sūcējs. Izdariet savu izvēli par labu tīram gaisam Jūsu iekštelpās! 

Priekšrocības, lietojot stacionāro putekļu sūcēju, salīdzinājumā ar "parasto" putekļu sūcēju

Lietojot stacionāro putekļu sūkšanas sistēmu, viss izplūdes gaiss tiek izvadīts ārpus ēkas pa cauruļu sistēmu. Kopā ar izplūdes gaisu tiek izvadītas arī veselībai ļoti kaitīgās smalkās putekļu daļiņas un alergēni. Pēc uzkopšanas gaiss telpās ir tīrs un svaigs. 

Pateicoties tam, ka izplūdes gaiss neatgriežas telpā un neveido intensīvu gaisa kustību, uzkopšanu iespējams veikt retāk.


Ikdienā cilvēks patērē apmēram 1 litru pārtikas un 2 litrus ūdens, bet gaisu - apmēram 15,000 litrus. Tādēļ gaiss, ko elpojam, neapšaubāmi ietekmē mūsu veselību. Tajā pat laikā, apmēram 90% ikdienas laika mēs pavadām iekštelpās. Līdz ar to, gaisa kvalitātei iekštelpās ir pati nozīmīgākā ietekme uz mūsu veselību un labsajūtu.

Pētījumi pierāda, ka zema iekštelpu gaisa kvalitāte ir viena no nozīmīgiem alerģiju izraisītājiem.

Allaway cauruļu sistēma nekad neaizsērē un tai nav nepieciešama atsevišķa apkope, ja tā ir pareizi samontēta. 

Allaway cauruļu sistēma tiek montēta no rūpnieciski gataviem veidgabaliem un caurulēm. Cauruļu sistēmu ir viegli izprojektēt un tik pat viegli ierīkot pašu spēkiem, bez īpašas vajadzības izmantot specifiskus instrumentus vai līmes. Pagriezienu veidgabali ir veidoti ar lēzeniem rādiusiem, lai pēc iespējas samazinātu gaisa plūsmas pretestību un mazinātu gružu un putekļu berzi pret cauruļu iekšējām virsmām. To iekšējās virsmas ir īpaši gludas un savienojumi ir augsti hermētiski. Ikviens veidgabals ir apzīmēts ar bultiņu, kas norāda putekļu sūcēja virzienu, tāpēc cauruļu sistēmu samontēt nepareizi nav iespējams. Visas šīs īpašības ļauj Allaway cauruļu sistēmai būt vislabākajai, drošākajai, progresīvākajai un efektīvākajai tirgū. 

Allaway cauruļu sistēmu iespējams ierīkot jebkurā laika posmā celtos māju projektos, jo atkarībā no vietas, kurā iespējams putekļu sūcēju novietot, mēs varam piedāvāt atbilstošu modeli, lai šo vajadzību apmierinātu. Allaway putekļu sūcējus iespējams novietot praktiski jebkurā telpā Jūsu mājās - pagrabā, patrepē, aizdurvē, sienas skapī, dušas telpā vai pat bēniņos, ar noteikumu, ka telpa ir apsildāma.
Allaway īpašā cauruļu sistēma ir paplašināma jebkurā brīdī, ja rodas tāda vajadzība.

44 мм cauruļu izmēra priekšrocības

Allaway cauruļes izceļas ar savu īpaši gludo iekšējo virsmu, kas ievērojami palielina cauruļu kalpošanas mūžu

Optimālais pagrieziena detaļu rādiuss garantē maksimālu gaisa un putekļu pārvietošanās ātrumu cauruļu sistēmā, vienlaikus mazinot abrazīvo daļiņu ietekmi uz cauruļu sistēmu. Pagrieziena detaļu sienas, kas pakļautas lielākai nodilšanas slodzei, ir papildus sabiezinātas.

Hermētiski gredzeni nodrošina ideālu cauruļu savienojumu. 

Strauja pagrieziena detaļa tūlīt aiz ieplūdes rozetes ieejas, novērš garāku priekšmetu iekļūšanu sistēmā un novērš tās iespējamu nosprostošanos.

Cauruļu diametrs 44mm ir radīts, vadoties pēc maksimāli efektīvas sūkšanas jaudas un putekļu sūcēja ekonomiskas darbības attiecības. Allaway cauruļu sistēmas ražošanas procesā ir ņemti vērā ne vien finansiāli un tehniski izdevīgākie risinājumi, bet arī dabas resursu saudzēšanas vadlīnijas.

Ieplūdes rozetes "Optima"

"Ķērāji", kas ierīkoti Allaway ieplūdes rozetēs novērš lielāku priekšmetu iekļūšanu cauruļu sistēmu, kas varētu iestrēgt sistēmā un to nosprostot.

Šļaukas slēdzene savienojas ar ieplūdes rozeti un neizkrīt no tās, ja gadās aiz tās paraut vai izstiept pilnā garumā, lai aizsniegtu talākos telpas stūrus.

Ieplūdes rozetes dubultā blīvgumiju sistēma palīdz saglabāt maksimālu hermētiskumu sistēmā, uzkopšanas laikā, novēršot lieka gaisa pieplūdi un sūkšanas jaudas samazināšanos.

Ergonomiskums

Ar Allaway piederumiem uzkopšanu veikt ir vieglāk un ērtāk un pats uzkopšanas process aizņem mazāk laika. 
Īpaša uzmanība tiek pievērsta funkcionalitātei, ergonomiskumam un piederumu dizainam. Augsta kvalitāte, lietošanas ērtums un estētiskais baudījums - tie ir obligāti prikšnoteikumi.  Ērtā Premium piederumu sērija ir izstrādāta sadarbībā ar Somijas Darba veselības aizsardzības institūtu. 

Putekļu sūcēji ir ilgmūžīgi, tie tiek uzlaboti un kalpo pat vairākām paaudzēm.

Somijas ražotāja Allaway Oy centrālie putekļu sūcēji ir droši un ilgmūžīgi, tie var tikt papildināti ar dažādiem kopšanas papildpiederumiem un ierīcēm. Bez tam, ražotājkompānija Allaway Oy ir vienīgā kompānija, kas ir izstrādājusi savu individuālu putekļu sūkšanas sistēmu visos tās posmos, sākot ar iekārtām, cauruļu sistēmu un kopšanas piederumiem.